Archiv kulturní akce 2013


Uskutečnilo se:

Adventní  koncert

Dne 8.12.2013 od 14:00hodin se konal v kostele sv.Bartoloměje v Lanžově adventní koncert, který navazoval na adventní koncert v Dubenci, konaný dne 1.12.2013.
 
V kostele zazněly skladby z období renesance a baroka, ale také spirituály, vánoční písně a koledy, flétnového souboru MUSICA PER LEGNI pod vedením paní učitelky Martiny Zemkové, pěvecky doprovázela Nikola Chreňová. Všem patří velký dík za jejich výkon, kterým navodili nádhernou předvánoční atmosféru.
Po ukončení byli všichni návštěvníci pozváni do společenské místnosti OÚ do budovy č.p.3, kde se mohli všichni zahřát a občerstvit. O teplo se postaral p. J.Zubr. Ke shlédnutí zde byla nachystána výstavka vánoční tvořivosti místních žen, do které se zapojila p. Pourová-sádrové výrobky s vánoční tématikou,  p.Antonínová- perníková výzdoba, manželé Liškovi-keramika, p. Moravcová-keramika. Věnce, svícny a jinou tvořivost předvedla p.L.Antonínová, V.Machková a p. Kuncová. Svůj  koutek měla i Mateřská škola Lanžov. Konala se zde ochutnávka štrůdlů, které upekly občanky Lanžova a jako nejlepší byl vyhodnocen štrůdl od p. Hlouškové.Na celkové výzdobě a zdárném průběhu akce se nejvíce podílela L.Antonínová a V.Machková.  Předvánoční akce proběhla ke spokojenosti všech zúčastněných, návštěvníků i pořadatelů.

Mikuláš s družinou v roce 2013

Foto zde...   


Koncerty:

                    


Lanžovká Lávka 2013

První foto zde...


     Koncert Markýz John                                Turnaj hvězd

Foto zde...                                Foto zde...


Den dětí 2013

V neděli dne 2.6.2013 se uskutečnila v rámci dne dětí akce v Lanžově ve  sportovně turistickém zařízení.

    Pro děti byly přichystány soutěže, provozní kiosku pan Robert Nosek zajistil  skákací hrad. Paní Lenka Antonínová přivedla do areálu koně a tak si zájemci, jak malí tak i velcí, nenechali ujít možnost projížďky na koni: Paní Katka Pavlíčková namalovala dětem i dospělým na přání motivy na tvář a svoji tvořivost si děti vyzkoušely i malováním  různých motivů na látky za asistence paní Věry Liškové. Po ukončení obdržely všechny děti za svoji účast a aktivitu malé dárečky a svoje výtvory si mohly odnést domů. Celé odpoledne měli rodiče k dispozici občerstvení v kiosku a celou akci doplnil hudební produkcí Lukáš Horáček.

    Počasí se na nás nezlobilo a tak vše proběhlo  za pomoci i dalších občanu obce podle očekávání.

Foto zde...

 Pálení čarodějnic

 


Velikonoční koncert

Foto zde...


Velikonoční odpoledne

Foto zde...

 


    Vítání občánků

 

     Foto zde...


 

TOPlist